Prospecte

Nurofen Express Forte 400 mg x 20 caps. moi

PROSPECT INFORMATII PENTRU UTILIZATOR   Nurofen Express Forte 400 mg capsule moi Ibuprofen Pentru utilizare la adulti si adolescenti cu greutate…
citeste tot...

Nurofen Forte 400 mg x 24 draj.

Prospect: Informatii pentru utilizator   Nurofen Forte 400 mg drajeuri Ibuprofen   Cititi cu atentie si in intregime acest prospect inainte…
citeste tot...

Nurofen Forte 400mg x 12cpr

Cititi cu atentie si in intregime acest prospect, deoarece el contine INFORMATII importante pentru dumneavoastra. Acest medicament este disponibil fara…
citeste tot...

Nurofen gel 5% x 30 g

  14240      Nurofen gel 5% x 30 g     Denumire      NUROFEN GEL   Descriere                         …
citeste tot...

Nurofen immedia ultra 400 mg x 24 draj.

Prospect: Informatii pentru utilizator Nurofen Immedia Ultra 400 mg drajeuri Ibuprofen   Cititi cu atentie si in intregime acest prospect inainte…
citeste tot...

Nurofen Jr 7+ cu aroma de portocale 100 mg x 24 cps. moi masticabile

AUTORIZATIE DE PUNERE PE PIATA NR. 14118/2021/01-16                                               …
citeste tot...

Nurofen Junior 7 ani+ cu aroma de portocale 100 mg x 12 caps. moi

                                          …
citeste tot...

Nurofen junior ar.port.x 100ml

Ce se afla in acest flacon? 5 ml suspensie orala contin, ca substanta activa, 100 mg ibuprofen si excipienti: polisorbat 80, glicerina, maltitol lichid,…
citeste tot...

Nurofen junior aroma capsuni x 100ml

Ce se afla in acest flacon? 5 ml suspensie orala contin, ca substanta activa, 100 mg ibuprofen si excipienti: polisorbat 80, glicerina, maltitol lichid,…
citeste tot...

Nurofen Plus 200mg x12compr.film

PROSPECT : INFORMAŢII PENTRU UTILIZATOR NUROFEN PLUS comprimate filmate Ibuprofen / Fosfat de codeină hemihidrat   Citiţi cu atenţie şi în…
citeste tot...

Nurofen Plus x 24 compr. film.

PROSPECT : INFORMATII PENTRU UTILIZATOR   NUROFEN PLUS comprimate filmate Ibuprofen / Fosfat de codeina hemihidrat   Cititi cu atentie si in…
citeste tot...

Nurofen Raceala Gripa x 24 comp.film

Compozitie: Un comprimat filmat Nurofen Raceala si Gripa contine ibuprofen 200 mg, clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg. Contraindicatii:…
citeste tot...

Nurofen raceala si gripa 200 mg / 30 mg x 12 comprimate filmate

AUTORIZATIE DE PUNERE PE PIATA NR. 4144/2011/01-02                             …
citeste tot...

Nutricomp Drink 2Kcal Cirese 200ML x 4 flacoane

Proprietati: Densitate calorica 1 ml = 2 kcal Distributie calorica (% kcal) Proteine: Lipide: Carbohidrati:Fibre = 18:36:43:3 Proteine (9 g/100 ml) de…
citeste tot...

Nutricomp Drink Plus Banane 200 ml x 4 flacoane

Pentru un plus de proteine, vitamina D si Omega 3 din ulei de peste norvegian, impreuna cu antioxidanti din suc natural de fructe, Nutricomp®Drink…
citeste tot...