Bromhexin RPH 2 mg / ml, 50 ml picaturi orale
Bromhexin Rompharm picaturi orale este un medicament recomandat in bolile respiratorii cronice si acute, insotite de secretii vascoase, greu de eliminat (traheobronsita, bronsita acuta, bronsita cronica…
| Decongestionante nazale | Durere | Durere in gat | |||
| Homeopate | Imunitate | Mucoasa nazala uscata | |||
| Tuse productiva | Tuse seaca |
Bromhexin RPH 2 mg / ml, 50 ml picaturi orale
Bromhexin Rompharm picaturi orale este un medicament recomandat in bolile respiratorii cronice si acute, insotite de secretii vascoase, greu de eliminat (traheobronsita, bronsita acuta, bronsita cronica…
Bromhexin-T 2 mg / ml x 50 ml picaturi orale, solutie TIS
Bromhexin-T, picaturi orale, solutie se recomanda ca fluidifiant al secretiilor bronsice in timpul problemelor bronho-pulmonare insotite de secretii vascoase. Ce este Bromhexin-T si pentru ce se utilizeaza…
Bromhexin, 12 mg, 20 comprimate, Laropharm
Bromhexin este un fluidifiant al secretiilor bronsice in cursul afectiunilor bronho-pulmonare acute si cronice insotite de secretii vascoase: bronsita acuta, bronsita cronica, traheobronsita, acutizarile…
Bromhexin, 8 mg, 20 comprimate, Antibiotice SA
Clasa Terapeutica: Aparat respirator Forma Farmaceutica: Comprimate Denumirea Comuna Internationala: Bromhexini Hydrochloridum Forma de ambalare: Cutie x 20 comprimate Detalii…
Bronchipret Expectorant sirop, 100 ml, Bionorica
Bronchipret Expectorant sirop, are extract lichid din cimbru si extract lichid din frunza de iedera. Medicament pe baza de plante utilizat ca expectorant in caz de tuse productiva. Bronchipret Expectorant…
Bronchipret forte, solutie orala, 50 ml, Bionorica
Bronchipret forte solutie orala, cu extract lichid din cimbru si extract lichid din frunza de iedera. Ce este Bronchipret forte Medicament pe baza de plante utilizat ca expectorant in caz de tuse…
Bronchipret TP, 20 comprimate, Bionorica
Bronchipret TP se utilizeaza pentru tratamentul bronsitei acute, tusei si racelii caracterizate prin congestie (inflamatie) excesiva a mucoasei cailor respiratorii. Se administreaza la adolescenti cu…
Bronchostop Duo, 20 guma orala, Kwizda Pharma
Bronchostop Duo este un medicament din plante medicinale cu utilizare traditionala utilizat pentru a ameliora iritatia gatului si tusea seaca asociata si pentru a favoriza expectoratia mucusului vascos…
Bronchostop sirop, 120 ml, Kwizda Pharma
Bronchostop sirop este un medicament din plante medicinale cu utilizare traditionala utilizat pentru a ameliora iritatia gatului si tusea uscata asociata si pentru a favoriza expectoratia mucusului persistent,…
Bronchostop sirop, 200 ml, Kwizda Pharma
Bronchostop sirop este un medicament din plante medicinale cu utilizare traditionala utilizat pentru a ameliora iritatia gatului si tusea uscata asociata si pentru a favoriza expectoratia mucusului persistent,…
Bronchostop Trio tuse si raceala, solutie orala, 120 ml, Kwizda Pharma
Medicament din plante medicinale cu utilizare traditionala care se administreaza pentru ameliorarea tusei uscate, precum si a tusei din timpul noptii, a iritatiei faringiene si pentru a favoriza transpiratia…
Bronhosolv solutie orala, 50 ml, Laropharm
Bronhosolv este recomandat in cazul afectiunilor bronhopulmonare acute dar si cronice si fluidifica secretiile de la nivelul bronhiilor. Bronhosolv este o solutie orala incolora, inodora, cu un gust amar…
Caffetin Coldmax, 1000 mg / 12,2 mg, 10 plicuri, Alkaloid
Caffetin Cold Max este utilizat pentru ameliorarea simptomelor de raceala si gripa, incluzand ameliorarea durerilor generale, durerilor faringiene, cefaleei, congestiei nazale si pentru scaderea temperaturii.…
Calmotusin Junior sirop, gust de cirese, 100 ml, Dacia Plant
CALMOTUSIN junior cu Cirese Mod de prezentare: flacon de plastic de 100 ml Ingrediente: extract din amestec de plante* (11,95%); aroma naturala de cirese (8%); uleiuri esentiale** (0,05%); miere de salcam…
Coldfexin Forte, 1000 mg / 12,2 mg pulbere pentru solutie orala, 10 plicuri, Sandoz
Coldfexin/Coldfexin FORTE contine paracetamol, un analgezic care amelioreaza durerea si reduce febra si fenilefrina, un decongestionant care amelioreaza nasul infundat. Coldfexin/Coldfexin FORTE se utilizeaza…
