Rezervari online Catena

Durere

  • Acid acetilsalicilic 500mg x 20cpr

    Acid acetilsalicilic 500mg, 20 comprimate

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Acest medicament este disponibil fara prescriptie medicala. Cu toate acestea, este necesar…

  • Acid Acetilsalicilic Labormed 500 mg x 20 compr

    Acid Acetilsalicilic Labormed 500 mg x 20 compr

    Acid Acetilsalicilic Labormed face parte din categoria medicamentelor antiinflamatoare nesteroidiene si contine acid acetilsalicilic, utilizat in combaterea durerilor de intensitate slaba sau moderata,…

  • Acid acetilsalicilic-Richter 500mg x 30 compr. ARM

    Acid acetilsalicilic-Richter 500mg x 30 compr. ARM

    Un comprimat contine acid acetilsalicilic 500 mg si gluconat de calciu 150 mg. Acid Acetilsalicilic 500mg Richter indicat in: -Ca analgezic si antipiretic: combaterea durerilor de intensitate slaba sau…

  • Adagin 400mg x 10cps.

    Adagin 400mg, 10 capsule

    Adagin face parte din grupa medicamentelor denumite AINS (medicamente antiinflamatoare nesteroidiene) care actioneaza reducand durerea, inflamatia si febra. Adagin este utilizat pentru a calma durerile…

  • Advil 200 mg x 10 draj.

    Advil 200 mg x 10 draj.

    Medicamentul Advil produs de Wyeth, a carui substanta activa este ibuprofenul, face parte din grupa antiinflamatoarelor nesteroidiene si este recomandat in reducerea inflamatiei si a febrei si in calmarea…

  • Advil ultra 200mg x 1blist x 10caps.moi

    Advil ultra 200mg, 1blist x 10 capsule moi

    Advil Ultra apartine grupului de medicamente denumite antiinflamatoare nestroidiene (cunoscute ca AINS) si sunt folosite pentru a calma durerea si a reduce inflamatia si febra. Datorita formei capsulelor…

  • Alka Seltzer 324mg x 10compr. eff.

    Alka Seltzer 324mg, 10 comprimate efervescente

    Alka-Setzer este un analgezic, antipiretic, antiinflamator, eficient in combaterea durerilor de intensitate slaba sau moderata, in cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare si periarticulare, nevralgii,…

  • Antinevralgic Forte x 20 compr.

    Antinevralgic Forte, 20 comprimate

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect inainte de a incepe sa luati acest medicament deoarece contine informatii importante pentru dumneavoastra. Luati intotdeauna acest medicament conform indicatiilor…

  • Antinevralgic P x 20 compr

    Antinevralgic P, 20 comprimate

    Compozitie Un comprimat contine acid acetilsalicilic 250 mg, paracetamol 150 mg, cafeina 20 mg si excipienti: lactoza monohidrat, povidona K 30, amidon glicolat de sodiu, acid stearic, amidon de porumb,…

  • Antinevralgic Sinus x 12 compr. film.

    Antinevralgic Sinus, 12 comprimate filmate

    Antinevralgis sinus contine paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg. Este recomandat pentru ameliorarea simptomelor gripei si ale racelii. Reduce febra, amelioreaza durerile…

  • Aspimax 500mg x 16cpr.   LARO

    Aspimax 500mg, 16 comprimate LARO

    Aspimax  este recomandat in: dureri de intensitate slaba sau moderata, cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare si periarticulare, nevralgii, dureri dentare, dismenoree; febra (in boli infectioase,…

  • Aspimax T 500mg 2bls. x 8cpr.  LARO

    Aspimax T 500mg, 2 blistere x 8 comprimate LARO

    Aspimax T actioneaza pentru: combaterea durerilor de intensitate slaba sau moderata, în cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare si periarticulare, nevralgii, dureri dentare, dismenoree; combaterea…

  • Aspirin 500 mg  x 100 compr.

    Aspirin 500 mg, 100 comprimate

    Aspirin este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de cap, dentare, faringiene, menstru-ale, musculare si articulare, durerilor de spate si artritice minore.   Este indicat, de asemenea,…

  • Aspirin 500 mg  x 20 compr.

    Aspirin 500 mg, 20 comprimate

    Aspirin este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de cap, dentare, faringiene, menstru-ale, musculare si articulare, durerilor de spate si artritice minore.   Este indicat, de asemenea,…

  • Clafen crema 40 g  IS

    Clafen crema, 40 g IS

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Acest medicament este disponibil fara prescriptie medicala. Cu toate acestea, este necesar…