Antinevralgic P, 20 comprimate

Pret mai mic pe baza cardului Catena.
Te asteptam in farmacie!

Se elibereaza fara reteta din farmaciile Catena

Rezerva in farmacie

Antinevralgic P, 20 comprimate - Catena

Compozitie

Un comprimat contine acid acetilsalicilic 250 mg, paracetamol 150 mg, cafeina 20 mg si excipienti: lactoza monohidrat, povidona K 30, amidon glicolat de sodiu, acid stearic, amidon de porumb, celuloza microcristalina, dioxid de siliciu coloidal anhidru, amidon pregelatinizat, p-hidroxibenzoat de propil (E 216), p-hidroxibenzoat de etil (E 214).

Nota pentru produsul Antinevralgic P x 20 compr: 4.14/ 5 (7 voturi)

PRODUSE ASEMANATOARE

  • Nurofen Forte 400mg, 12cpr

    Nurofen Forte 400mg, 12cpr

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect,…

    REZERVA
  • Advil 200 mg x 10 draj.

    Advil 200 mg x 10 draj.

    Medicamentul Advil produs de Wyeth, a carui substanta…

    REZERVA
  • Finalgon unguent, 20 g

    Finalgon unguent, 20 g

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect,…

    REZERVA
  • Acid acetilsalicilic 500mg, 20 comprimate

    Acid acetilsalicilic 500mg, 20 comprimate

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect,…

    REZERVA
  • Diclac 5% gel, 50g

    Diclac 5% gel, 50g

    Diclac gel este un antiinflamator recomandat pentru…

  • Fenilbutazona crema 4%, 40g

    Fenilbutazona crema 4%, 40g

    Tratamentul de scurta durata (sub 7 zile), al puseelor…

    REZERVA

CELE MAI RECENTE ARTICOLE