Antinevralgic Sinus, 12 comprimate filmate

Pret mai mic pe baza cardului Catena.
Te asteptam in farmacie!

Se elibereaza cu reteta din
farmaciile Catena

Rezerva in farmacie

Antinevralgic Sinus, 12 comprimate filmate - Catena

Antinevralgis sinus contine paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg.

Este recomandat pentru ameliorarea simptomelor gripei si ale racelii. Reduce febra, amelioreaza durerile de la nivelul sinusurilor, durerile in gat, durerile musculare si durerile articulare.
Prin continutul de cafeina, ajuta la scaderea oboselii si somnolentei.

PRODUSE ASEMANATOARE

  • Acid acetilsalicilic 500mg, 20 comprimate

    Acid acetilsalicilic 500mg, 20 comprimate

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect,…

  • Antinevralgic P, 20 comprimate

    Antinevralgic P, 20 comprimate

    Compozitie Un comprimat contine acid acetilsalicilic…

  • Ibalgin 200 mg, 24 comprimate filmate

    Ibalgin 200 mg, 24 comprimate filmate

    Va rugam sa cititi cu atentie si in intregime acest…

  • Ibalgin gel, 50g

    Ibalgin gel, 50g

    Compozitie 100 g gel contin ibuprofen 5 g si excipienti:…

  • Ibalgin forte 400mg, 12 comprimate filmate

    Ibalgin forte 400mg, 12 comprimate filmate

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect,…

  • Ibalgin Rapid 400mg, 12 comprimate filmate

    Ibalgin Rapid 400mg, 12 comprimate filmate

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect,…

CELE MAI RECENTE ARTICOLE