Rezervari online Catena

Durere

  • Paracetamol Lph(R) 500mg x 2blist.x 10cpr. LBM.

    Paracetamol Lph(R) 500mg, 2 blistere x 10 coprimate LBM

    Paracetamolul este un produs medicamentos care se poate elibera in farmacii sau drogherii fara prescriptie medicala. Indicat in tratamentul simptomatic al febrei si durerilor de intensitate usoara si…

  • Paracetamol Terapia 500 mg x 20 compr.

    Paracetamol Terapia 500 mg x 20 comprimate

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Acest medicament este disponibil fara prescriptie medicala. Cu toate acestea, este necesar…

  • ParaSinus Penta x 12 compr

    ParaSinus Penta, 12 comprimate

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Acest medicament este disponibil fara prescriptie medicala. Cu toate acestea, este necesar…

  • Piroxicam crema 3% x 35 g IS

    Piroxicam crema 3% x 35 g IS

    Crema Piroxicam produsa de Antibiotice Iasi este recomandata in reducerea inflamatiei si calmarea durerii, care sunt cauzate de afectiuni inflamatorii ale tendoanelor, ligamentelor, muschilor si articulatiilor…

  • Piroxicam Fiterman 10 mg/g x 45 g gel

    Piroxicam Fiterman 10 mg/g, 45 g gel

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect, deoarece al contine informatii importante pentru dumneavoastra. Acest medicament este disponibil fara prescriptie medicala. Cu toate acestea, este necesar…

  • Rupan 200mg x 1blist x 10compr.film

    Rupan 200mg, 1 blister cu 10 comprimate filmate

    Rupan are o actiune antiinflamatoare si antireumatica si poate fi utilizat in caz de migrene, cefalee, dismenoree, dureri dentare, dureri musculare, dureri osteoarticulare, dar si in caz de febra. Persoanele…

  • Saliform forte crema x 25g  IS

    Saliform forte crema, 25g IS

    Compozitie 100 g crema contin salicilat de metil 15 g, mentol 10 g si excipienti: carbomer 940, acid stearic, stearat de gliceril, macrogol 25 cetostearil eter, trietanolamina, apa purificata.

  • Sanador 500 mg x12 compr LARO

    Sanador 500 mg, 12 comprimate LARO

    Compozitie Un comprimat contine paracetamol, 500 mg si excipienti: amidon de porumb, dioxid de siliciu coloidal anhidru, povidona K30, talc purificat, stearat de magneziu.

  • Sanador Extra x 12 compr LARO

    Sanador Extra, 12 comprimate LARO

    Compozitie Un comprimat contine paracetamol, 250 mg, propifenazona, 150 mg, cafeina anhidra, 50 mg si excipienti: talc purificat, amidon de porumb, celuloza microcristalina, dioxid de siliciu coloidal…

  • Sanador pentru copii 150 mg / ml x 100 ml sol. orala

    Sanador pentru copii 150 mg / ml x 100 ml sol. orala

    Acest medicament contine paracetamol. Se utilizeaza pentru tratamentul eficace al durerilor de intensitate usoara pana la moderata, de exemplu dureri de dinti, dureri de cap, dureri in gat, dureri musculare,…

  • Saridon N 200mg x 10 cpr. film.

    Saridon N 200mg, 10 comprimate filmate

    Indicatii:  tratamentul durerilor usoare sau moderate de cap, spate, de origine dentara sau reumatica, dureri menstruale si stari febrile. Nu trebuie administrat la copiii sub 12 ani .

  • Saridon x 10 compr

    Saridon, 10 comprimate

    Ce este Saridon si cand este utilizat? Saridon este un medicament analgezic. El amelioreaza durerea si scade febra. Este folosit in tratamentul durerii de cap, durerii de dinti, durerii…

  • Sindolor gel 45g

    Sindolor gel 45g

    Sindolor gel contine trei substante pentru combaterea durerii: Piroxicam – antiinflamator; 2. Lidocaina – anestezic local; 3. Ciclobenzaprina – analgezic triciclic. Sindolor gel …

  • Sindolor gel 25g

    Sindolor gel, 25g

    Cititi cu atentie si in intregime acest prospect, deoarece el contine informatii importante pentru dumneavoastra. Acest medicament este disponibil fara prescriptie medicala. Cu toate acestea, este necesar…

  • Solpadeine x 12 compr

    Solpadeine, 12 comprimate

    Compozitie Un comprimat contine paracetamol 500 mg, fosfat de codeina hemihidrat 8 mg, cafeina anhidra 30 mg. De asemenea mai contin si excipienti: Amidon de porumb, amidon pregelatinizat, sorbat de potasiu,…